ČAJ

10:47

V poslednej dobe si dosť ulietavam na čajoch. Doma, v práci, v krčme miesto piva, ráno, na obed, večer. Proste čaj sa hodí vždy. Snažím sa svoj príjem cukru dostať na minimum a preto si vyberám jedlá a nápoje, ktoré sú prirodzene sladké bez toho aby mi tam ten cukor chýbal. Ovocné čaje sa mi bez pridania cukru zdajú príšerne kyselé a preto mám najradšej bilinkové čaje, prípadne dobrú kombináciu biliniek a ovocia. Najčastejšie kupujem čaje Mistrál - mám doma úplne všetky a všetky sú super. Sú vinimočné svojimi zaujímavými kombináciami, ako napríklad brusnica, malina a baza čierna, ktoré ma vedia vždy príjemne prekvapiť.
V práci mám k dispozícií všetky možné príchute čajov značky pickwick. Denne ich vypijem hneď niekoľko, ale momentálne mi zachutila kombinácia mango, limetka a zázvor.

Odkedy nebývam s rodičmi môj pitný režim sa podstatne zmenil. Balené minerálky nahradili čaje a obyčajná voda z vodovodu. Každý deň keď prídeme s drahým z práce, spravíme si do velkého džbánu čaj a večer pri serialoch sŕkame. Pomocou večerného čaju bojujem aj proti prejedaniu sa všeliakých nezdravých arašidov a čipsov a iných spoločníkov k telke, pretože som zistila, že k čaju sa arašidy nehodia. :)
A aké sú vaše najobľúbenejšie čaje?
Follow my blog with Bloglovin

You Might Also Like

7 komentárov

 1. taktiež čaje milujem, hlavne bylinkové sypané a rôzne čínske čaje. :) a samozrejme čierny čaj s medom a citrónom, to je láska. <3 xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Také na čajích naprosto ujíždím :D mám ráda sypané :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mám hrozně ráda hodně ovocné (jahody se smetanou apod.), černý a nějaký dobrý zelený :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja pijem iba sypané, lebo sú oveľa oveľa zdravšie a podľa mňa aj chutnejšie :) Ale inak táto chuťová kombinácia sa mi páči


  Pozývam ťa na Valentínsku súťaž na mojom blogu o krásnu toaletnú vôňu od Beyonce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Čaje mám taky ráda, ale nikdy je nepiju úplně teplé, ale počkám až víceméně skoro úplně vychladnou. Miluju sypané čase z Oxalis, ale z těch sáčkových mám ze Slovenských třeba ráda Popradský čaj - jahodový nebo lesní směs.

  www.double-claire.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Také mám čaje ráda, ale káva je prostě káva :D :D
  Veronika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Na čajích jsem poslední dobou naprosto závislá! :)

  http://s-hejvi.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť

STAY STRONG

STAY STRONG