Moje must have na cvičenie doma

8:41


Cvičiť doma je náročné. Chce to veľkú dávku motivácie a premáhania sa, aby sa do toho človek dokopal. A práve preto je potrebné, aby som mala veci na cvičenie, ktoré mám rada. Moje must have veci na domáce cvičenie sú:
1. Pohodlné legíny - Legín nie je nikdy dosť! Čím farebnejšie, tým krajšie, ale ani čierna klasika nie je od veci. Keď mi dochádza motivácia prečo cvičiť, kúpim si nové legíny a hneď si ich musím obliecť a vyskúšať. So správnymi legínami je úspech zaručený :)
  ja som tieto kúpila na answear.sk.

2. Kvalitná karimatka - Kvalitná karimatka je základ. Do nedávna som cvičila na obyčajnej karimatke a pri cvičení sa stále hýbala, krčila a pri skákaní som spolu s ňou pochodovala po celej miestnosti. Rozhodla som sa teda zainvestovať a kúpila som si karimatku určenú na jógu. Bola to láska na prvý pohľad a musím povedať že stojí za tie peniaze. Našla som ju v Decathlone.

3. gumy na cvičenie - K týmto gumám som sa síce dostala úplne náhodne, tak že mali akciu v lidli, ale neviem si vynachváliť. Malú gumu používam pri cvikoch na zadok, ktorý mi po chvíli cvičenia horí a dlhé gumy používam pri strečingu na nohy. Plánujem s nimi trénovať aj na hrazde, aby som sa naučila robiť zhyby, čo je jeden z mojich cieľov na najbližšie mesiace.

4. činky - činky sú klasika. Jullian Michaels ich má, teda musím ich mať aj ja. Okrem toho ich používam pri cvičení na ruky a ramená. Tieto cviky sú pre mňa dôležité aj z toho dôvodu, že mám sedavé zamestnanie a moja šija a ramená potrebujú viac pohybu. A kedže moje činky sú krásne zelené, cvičím s nimi rada :) 
Pa.

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Veru legin nie je nikdy dost aj ked ja velmi necvicim, ale rada si ich obliekam hocikde. Mozno sa raz donutim aj ja ku nejakym tym cvikom, jeden cas som si chcela kupit tie gumy, tak aspon viem, ze su fajn :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za komentár, inak tie gumy mali v lidli za 5 euro tuším... podla mna veľmi prijateľná cena :)

   Odstrániť
 2. Super článek :)

  ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. S tým, že legín nie je nikdy dosť súhlasím! Mám ich doma už peknú kôpku a vždy si kúpim nejaké nové:D Podložku na cvičenie som si kúpila nedávno v Lidli a je perfektná! Gumy na cvičenie mám ešte z čias, keď som chodila cvičiť na chrbticu a teraz sa mi veľmi zídu:) A takisto si chcem objednať nejaké činky, len ťažšie, ako máš ty:)

  Giveaway o balíček produktov v hodnote 100€

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem za komentar :) veru tazsie cinky by sa hodili uz aj mne!

   Odstrániť
 4. Pre mňa je cvičenie doma úplne nereálne. Pár krát som to skúšala, ale skončila som po 3 minútach. Nedokážem to :D A to je úplne jedno čo mám ne sebe a ako sa cítim a aká mi hrá hudba. Nič nepomôže.

  Nika z Break the Rules
  PS: Na mojom blogu Ťa čaká súťaž o moje tričká s princeznami. Poď vyhrať :))

  OdpovedaťOdstrániť

STAY STRONG

STAY STRONG