#DAY 54 + výsledky

9:51

Ani neviem ako a 54 dní ubehlo dosť rýchlo. Je veľmi zaujímavé, že čím dlhšie človek cvičí, tým ho to viac a viac baví. Po odcvičení viac ako tridsiatich dní so Zuzkou Light som našla pre seba novú výzvu v podobe INSANITY od Shauna T.
Kto nepozná INSANITY, odporúčam si prečítať článok, ktorý namotal mňa na fitfab.cz. Je to 60 dňové kardio cvičenie, ktoré, dovolím si povedať, že je asi najťažšie aké som kedy v živote cvičila. Dnes je môj 19. deň a už sa neviem dočkať, kedy sa po práci vrátim domov a zacvičím si!

V rámci INSANITY by som sa ešte rada pochválila pokrokom pri fit teste. Budem rada ak mi do komentáru napíšete vaše výsledky, ak mate s insanity skúsenosti, aby som sa mohla s niekym porovnať, pretože prekonávať samú seba je fajn, ale prekonať niektorého z vás je ešte lepšie! :D


Váha: 48,5 kg , teda -4kg (cieľ 47 kg)

Priznám sa, sama som nečakala, že to dokážem vydržať tak dlho. Som tip človeka, čo nie vždy všetko dotiahne do konca, ale na druhú stranu som tvrdohlavá a keď o mne niekto pochybuje, tak robím všetko preto aby som prekonala očakávania.
Teraz celkom lutujem, že som sa nemerala a teda neviem povedať koľko centimetrov kde som schudla, ale ľudia mi hovoria ako dobre vyzerám a skoro všetky nohavice, ktoré mi boli obtiahnuté sú mi teraz veľké, takže pár centimetrov to bude ;) Okrem toho, moje ruky sú konečne spat vo forme. Možno niekomu sa to bude zdať už veľa, ale keďže som kedysi aktívne športovala, tak ruky mám silné.

Môj sen je mať vymakané brucho. Vymakaným ale myslím ploché a chudé, take sa mi páči. Pomaly ale isto si tento sen plním a verím, že kým skončím s Insanity bude vyzerať presne podľa mojich predstáv. Na fotke už sa črtá zmena, aj keď ja tam ešte nejakú faldičku vidím :)
Bohužiaľ doma mám len zrkadlo v kúpelni a nemôžem si pravidelne fotiť zadok a nohy. Kúpa zrkadla je na zozname spolu s iným nábytkom, takže čoskoro sa snáď budem môcť aj pochváliť pekným zadkom.

Najkrajšie na chudnutí je to, že mám obrovskú chuť nakupovať a všetko čo si vyskúšam alebo objednám cez internet mi je zrazu dobré! :) Takže čoskoro bude aj HAUL.

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Ja neskutočne obdivujem ľudí, ktorí dokážu vydržať pri cvičení. Už niekoľkokrát sme mali doma aj obyčajný stacionárny bicykel, že veď aspoň nech niečo robím, ale aj tak mi to vydržalo tak maximálne tri dni. Možno je to v mojej hlave, že si vždy myslím, že veď načo to robím, keď mi to aj tak nevydrží alebo pre mňa to bude trvať príliš dlho, kým dosiahnem svoje "ciele"...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za komentár :) Keď si človek dopredu povie, že to nezvládne, tak to ani nezvládne :) Treba na to ísť inak, treba vyjsť zo svojej zóny komfortu. Prvý týždeň - dva to bude peklo, ale keď si ľudia začnú všímať a komentovať ako dobre vyzeráš a budú chcieť, aby si im dala recept na to ako si to dokázala tak ťa to začne strašne motivovať a už to pre teba také náročné nebude.

   Odstrániť
 2. Tak to je super, že cvičíš. :) Mne to nikdy dlho nevydržalo. :D
  Držím ti palce, aby si vydržala. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) budem sa snažiť! ešte minimálne do leta v takomto tempe vydržať! :))

   Odstrániť
 3. Super len tak dalej, treba si len vytvorit rutinu a ist si za tym :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) a máš uplnu pravdu. Pravidelnosť je základ úspechu.

   Odstrániť
 4. Ja pravidelne doma cvičím už asi od roku 2012 a je to asi najlepšie hobby s akým som mohla začať. V poslednej dobe to však celkom flákam a moja strava je tiež otrasná, ale snáď to dám v najbližšej dobe dokopy :). Tebe držím palce! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vau! dúfam, že mi to vydrží aspoň tak dlho ako tebe! :)

   Odstrániť

STAY STRONG

STAY STRONG