Môj Február

8:59

Február bol pre mňa náročný, ale aj napriek tomu veľmi pekný mesiac. V práci to nie je úplne ideálne, už sa v nej necítim tak spokojná ako pred rokom a rozmýšlam čo bude ďalej. Jediná vec, ktorá ma v nej ešte stále drží je, že ju mám blízko domu.
Naopak v súkromnom živote sa mi darí až príliš a som šťastná a spokojná sama so sebou ako som už dávno nebola. Od vianoc som si poctivo odcvičila 63 dní a už mám dosť pevnú vôlu a chuť v tom pokračovať. Keď vidím ako sa mi mení telo a ľudia si to všímajú tiež dodáva mi to neskutočné sebavedomie a pocit, že dokážem všetko čo si zaumienim.
Veľmi ma začalo baviť písať články a upravovať fotky. Najradšej by som písala každý deň, no bohužiaľ na to nemám čas. Tento blog je pre mňa taký motivačný denníček, ktorému sa môžem pochváliť so svojimi úspechmi a vytešovať sa, keď mi moje články ešte aj niekto okomentuje.


Mojim najväčším úspechom tohto mesiaca je poctivo odcvičený celý mesiac s insanity. Na jednej strane som rada, že konečne skončil, ale na druhej strane sa bojím, že s tým aj stratím motiváciu. Zatiaľ sa však ešte držím! Bol to veľmi náročný mesiac, veľa krát som sa musela do cvičenia nútiť, presviedčať samú seba, ale teraz som spokojná, že som to dala a ešte aj ďalej dávať budem. Hrozné je, že každý deň keď prídem do práce sa som neskutočne namotivovaná ako včer budem cvičiť, teším sa na to a neviem sa dočkať a keď večer prídem domov tak nič. Motivácia je fuč, ale nakoniec sa vždy premôžem. Zatiaľ to tak aspoň bolo.
Veľmi by som chcela začať ráno behať. To je môj dlhodobý cieľ. Raz sa mi to už podarilo, takže viem že to nie je nereálne!
Verím, že keď už mi nebude ráno pri vstávaní zima, tak bude pre mňa jednoduchšie vstať a naozaj sa premôcť. Nuž, uvidíme čo jar prinesie!


Vo februári som po dlhej dobe začala tiež viac čítať. Čítanie milujem, ale nerada utrácam za knihy, pretože ich jednak nemám kam doma dávať a tiež sú dosť drahé. Takže som si zvykla chodiť do knižnice. Musím povedať, že naša mestská knižnica je v tomto úžasná a zatiaľ každý knižný tip, ktorý som tam poslala mi aj splnili! Veľmi rada čítam biografie a tento mesiac to bola knižka od Andrého Agassiho. Výborne napísaná knižka, zaujímavý životný príbeh a úžasná osobnosť. Paráda.

Vo februári som v jedle bola k sebe omnoho veľkorysejšia ako v januári. Váha sa mi síce zastavila na 47,7kg, ale mala som proste chuť na sladké, keďže pred tým som si ho možno až príliš zakazovala. Keď si už ale niečo mám dopriať, tak nech je to aspoň zdravé. Takže som si dopriala raw makovo-citrónový koláč, ktorý mi chválila celá rodina a nevedeli sme sa ho nabažiť. Jednoznačne nezabudnuteľný koláčik a hajlajt mesiaca!
Recept nájdete tu.A aký bol váš február? :)

You Might Also Like

7 komentárov

 1. To je vážně super, že jsi spokojená sama se sebou, je to opravdu důležité :) máš hezkou postavu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) snažím sa a čím ďalej tým ma to viac baví!

   Odstrániť
 2. Koláč vypadá dost dobře, myslím, že ho brzo vyzkouším :)
  Mě se vždycky taky hrozně nechce, ale když už se konečně dokopu a všechno odcvičím, ten pocit je pak nenahraditelný :)
  Máš fotky i před pro srovnání?! Jestli jsou někde ve straších článcích tak se omlouvám, teprve se na ně chystám a tohle je první tvůj článek, který čtu :) Jinak si myslím, že formu máš super :)
  Navíc když si toho všímá i okolí a chválí tě, je to největší motivace :) teda aspoň já to takhle mám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak už jsem narazila i na tvé starší fotky :) a teda, klobouk dolů, krásná proměna :) můžeš být na sebe pyšná :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujeeem! :) presne o tomto to je. nie je lepšej motivácie ako keď ma ľudia pochvália! :)

   Odstrániť
 4. Ahoj Dazi :) Práve som objavila tvoj blog. Veľmi ma sa z neho teším! A z tvojich úspechov ešte viac. Tak nejak som sa aj ja odhodlala niečo robiť so svojou postavou :) Ak sa ti chce, budem rada za návštevu u mňa- moju cestu nájdeš tu: http://newhealthyday.blogspot.sk/2017/03/chudnutie-2017-prve-3-mesiace.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za krásny komentár! :) a držím ti palce!

   Odstrániť

STAY STRONG

STAY STRONG