#NEW IN - veci na cvičenie

16:51

Poznáte ten pocit, keď si stanovíte nejaký cieľ a ten splníte a musíte sa niečim obdarovať? :) Tak ja som ten svoj cieľ už dávno splnila a teda zákonite za dobre vykonanú prácu musím byť patrične odmenená. Po dlhšom rozmýšľaní, čo si kúpiť, som dospela som k tomu, že bude najlepšie keď sa odmením novými vecičkami na cvičenie.
Pred pár dňami to začalo hrazdou, ktorú sme si s drahým kúpili a cez víkend ju aj namontovali. Naučiť sa robiť zhyby je môj cieľ tohto roku, takže prvý krok k tomuto cieľu som splnila. Teraz už len zakat makať! :)

Po pár nedokonalých zhyboch som zistila, že cvičenie na hrazde bolí. Takže som sa opäť vybrala do insportline.sk a kúpila si rukavičky a od vtedy skúšam, učím sa a robím všetko pre to, aby som sa ten zhyb naučila. :)
Ďalším veľkým prírastkom do mojej "zbierky" fitness náradia sú TRX laná. Po tom čo som si vyskúšala vo fitku cvičenie na týchto lanách som neustále myslela na to, že ich musím mať doma. A čo čert nechcel, v Lídli ich akurát majú! Nabehla som teda do lídlu a už mi vysia doma. Pri kúpe takýchto vecí sa vždy obávam, že sa z nich časom stanú lapače prachu, ale verím, že v tomto prípade tomu tak nebude a v našej domácnosti ich využijem nielen ja, ale aj môj drahý. 
A aby som mala v čom ďalej športovať, kúpila som si aj nové legíny z príjemného funkčného materiálu v kombinácií s elastickou čiernou látkou z insportline.sk a športovú podprsenku z Lídlu, pričom musím povedať, že ma veľmi milo prekvapila, lebo drží super, nevyhŕňa sa, bola veľmi lacná a pristane mi :D

A čím sa zvyknete potešiť vy po splnení vašich cieľov? :)

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Veľmi sa mi páčia tie legíny, ja som na legínach na cvičenie priam závislá!:DD

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oh, very good! Lokks like you are or you're getting fit ;)....here it's the same ^^....hard work, but i try to keep on going ;) :D...thx for this post and best wishes from tennishotel österreich ( http://www.jesacherhof.at )....Marie ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To tě moc obdivuji, že takhle cvičíš. Já jsem ostuda a ke cvičení se nemůžu dokopat nebo spíš na to nemam čas. Stačí mi pak dlouhá procházka se psem.
  Ta podprsenka z Lidlu bude určitě dobrá. Mají tam dobré oblečení a hlavně vydrží a je za dobrou cenu :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť

STAY STRONG

STAY STRONG