Obľúbené vlasové produkty

11:27

Hľadanie dokonalých vlasových produktov je asi celoživotný proces v mojom prípade, pretože veľmi rada nachádzam a skúšam nové veci. Dnes vám chcem ale predstaviť produkty, ktoré majú v mojej kúpelni svoje stále miesto.

1. Casting sunkiss jelly od Lorealu -Moju blond farbu mám rada až príliš a teda ak mám chuť na zmenu kúpim si prense toto. Je to zosvetlovací gél, ktorý nanesiete na suché vlasy a vyfénujete alebo necháte vysušiť na slniečku. Celé balenie mi vydrží tak na dva razy a vlasy mi to zosvetlí tak o jeden až dva odtiene. Vraj podobný produkt majú aj v Avone, ale ešte som nemala možnosť ho vyskúšať, tak zatiaľ sa vytešujem z tohto.

2. Tangle teezer - Na túto kefu nedám dopustiť a beriem ju všade so sebou. Oproti klasickým kefám má obrovskú výhodu, že mi nevytrháva vlasy a je omnoho šetrnejšia. Po tom, čo som si kúpila tangle teezer som všetky moje ostatné kefy vyhodila do koša a neľutujem.

3. Balea professial šampóny - Všetky šampóny z tejto rady veľmi pekne voňajú, krásne sa mi z nich lesknú vlasy a tiež majú super cenu. Aj keď skúšam aj iné šampóny, k tejto rade sa nakoniec aj tak vždy vrátim. Je to proste klasika.

4. Batiste suchý šampón - Neumývam si vlasy každý deň a preto, keď potrebujem byť pekná a "cítiť sa vo svojich vlasoch dobre" používam suchý šampón a zo skúsenosti mi tento sedí najlepšie. Vydrží aj viac dní, krásne voní a dobre sa s ním pracuje.

5. Elseve double elixir od Lorealu - tento produkt som objavila len nedávno a už si aj dokázal nájsť svoje stále miesto v mojej poličke. Po umytí pár krát streknem do vlhkých vlasov a je to. Moje vlasy majú po ňom viac lesku a menej elektrizujú. Paráda :)

A aké sú tie vase naj vlasové produkty?

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Bez Batiste s mastnou hlavou ani na krok, haha! Výborný produkt :)

  * Blog de la Licorne *

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Batiste taky ráda používám skvělý šampón. :) A tangle teezer taky ráda používám, jen už potřebuji koupit nový. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Batiste je ten nejlepší "sucháč", jaký jsem kdy zkusila. Mám ráda vůně "Floral & Flirty Blush" a "Oriental". :) Jinak, na svůj Tangle Teezer nedám dopustit.

  OdpovedaťOdstrániť

STAY STRONG

STAY STRONG